SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tarihi insanoğlunun ilk avcılık günlerine dayanan Okçuluk sporu, günümüzde oldukça popüler olmaya başladı. Alışagelmiş sporların aksine hem kapalı alanlar hem de açık alanlarda yapılabilen Okçuluk, 7’den 70’e herkesin yapabileceği gözde bir spor branşı oldu.

detay-resim-1

Sürekli gelişen ve oldukça beğenilen spor branşları arasında yer alan Okçuluk eğitimi, Eskişehir’de Merve Soyer’in yönetiminde “Modern Okçuluk” eğitim merkezinde bambaşka bir kulvara girdi. İşin çekirdeğinden yetişen Merve Soyer’in hocalığında bireysel dersler ile bu sporda kariyer yapmak isteyenlere imkan tanınırken, grup dersler ile de okçuluk sporuna başlangıç yapabilirsiniz. Eskişehir’in ilk ve modern okçuluk kulübünde, bu sporun sevilmesi ve yeni neslin bir nevi atasporumuz olan okçuluk sporuna tekrar ilgisini kazandırmayı hedefleyen Merve Soyer, yeni sporcular yetiştirmek için haftanın 7 günü Modern Okçuluk kulübünde eğitimler veriyor.

detay-resim-2

Bu sporun nesilden nesle taşınıp gençlere öğretilmesinde büyük bir çaba ve özeveri ile çalışan Modern Okçuluk kulübünün başantrenörü ve sahibi Merve Soyer, bu işe gönül veren ve okçuluk sporu ile tanışmak isteyen herkesi merkezine bekliyor.

detay_resim-3

Yayınlanma Tarihi:14:51,