SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray taraftarından Dursun Özbek’e beste!

Galatasaray taraftarı 90 dakika bitiminde 2-2'lik skorun ardından sarı kırmızılı takımı protesto etti ve yönetimi istifaya çağırdı.

Güncellenme: 23:48, 29/11/2015
Galatasaray taraftarından Dursun Özbek’e beste!

Galatasaray tribünleri maçın bitiş düdüğüyle birlikte Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve yönetimini hedef aldı. Önce Galatasaraylı oyuncular sahadan ayrılmadan önce taraftarlar, “Formayı çıkarın çıplak oynayın” ve “Bu forma kutsaldır nasip olmaz herkese” diye bağırarak futbolcularına tepki gösterdi.

“YÖNETİM İSTİFA, DURSUN ÖZBEK İSTİFA”

Daha sonra Galatasaray taraftarı Başkan Dursun Özbek’i istifaya davet edip ” Yönetim istifa, Dursun Özbek istifa, Cimbom halkındır lisenin değil, Galatasaray lisenin tapulu malı değil” diye uzun süre bağırdı. Protokol salonunda maçı izleyen Dursun Özbek’e de, bu bölümün önündeki tribünde maçı izleyen taraftarlar, başkan Özbek’e tepki gösterdi. Galatasaray tribünleri ise yönetimi protesto adına özel olarak bestelediği tezahüratı 15 dakika boyunca söyleyerek stattan ayrılmadı.

İŞTE O BESTE:

Küfüre pankarta engel olsa da Susturamazsın bizi polis zoruyla o koltuk tapulu malın hiç değil Cimbom bom halkındır lisenin değil

Yayınlanma Tarihi:23:42,