SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ı 2-0 mağlup ettikleri maçın ardından açıklamalarda bulunan Akhisar Belediyespor Başkanı Hüseyin Eryüksel, Süper Lig’de bu sene dördüncü seneleri olduğunu ve yavaş yavaş tecrübe kazandıklarını dile getirdi.

Eryüksel, ”Süper Lig seviyesinde oyunculara sahip bir takım haline geldik. Bu yıl inşallah bu şekilde devam ederiz. İyi bir takım ve teknik heyetimiz var. Çok iyi bir yönetimim ve şehir var. Böyle bir şeye sahip olduğum için Allah’a şükür ediyorum. İnşallah bu şekilde devam eder” dedi.

”BU PARALARLA DEMEK Kİ OLUYOR”

Çok fazla para harcamadan Süper Lig’de iyi bir takım oluşturduklarının ve bu işin sırrının sorulması üzerine Başkan Eryüksel, ”Bu paralarla demek ki oluyor. Bu işin sırrını bilmem, iki kişinin bildiği sır değil. Bilsem de söylemem. Demek ki bizim sistemimiz doğru. Bu şekilde inşallah devam ederiz” diye yanıt verdi.

”RODALLEGA’YI BONSERVİSSİZ ALDIK”

Son olarak Hugo Rodallega’yı bonservissiz aldıklarını kaydeden Eryüksel, ”Biz elmayı tarladan almaya gayret ediyoruz, marketten almıyoruz. Bu konuda da başarılıyız. İnşallah Allah bizi mahcup etmez” diye konuştu.