SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’tan Arda Turan açıklaması

Beşiktaş yöneticilerinden Metin Albayrak, transfer haberlerinin gerçeği yansıtmadığını ve satılık oyuncuları olmadığını söyledi.

Güncellenme: 12:40, 29/11/2015
Beşiktaş’tan Arda Turan açıklaması

Beşiktaş’ta yönetimin güçlü isimlerinden Metin Albayrak, siyah beyazlı ekibin gündemiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Şenol Güneş’in takıma pozitif bir hava kattığını ve dengeli bir ekip kurduğunu belirten Albayrak, hem lig hem de Avrupa’da başarılı olmak istediklerini ve bu konuda takıma güvendiklerini belirtti.

TRANSFER MÜJDESİ

Ocak ayındaki transfer dönemi için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Metin Albayrak verdiği demeçte “Transfer konusunda görüştüğümüz isimler var. Eksik bölgelerde hocamızın isteği doğrultusunda takviyeler yapacağız” sözlerini sarf etti. Oğuzhan Özyakup'la İnter'in ilgilendiği yönünde çıkan haberleri de yorumlayan Albayrak, “Ne Oğuzhan ne de başka bir isim… Sezon sonuna kadar hiçbir oyuncumuzu satmayacağız. Bunu başkanımız da söyledi. Bu konuda tavrımız net” diye konuştu.

”ARDA SÖYLÜYORSA DOĞRUDUR”

Katalan devi Barcelona'nın milli yıldızı Arda Turan'ın, “Beşiktaş, ekip olarak Atletico Madrid'le benzerlik gösteriyor” açıklamalarını da değerlendiren başarılı yönetici, “Arda söylüyorsa doğrudur. Milli takımda da bizim çocuklarla konuşuyordur. Demek ki biz iyi yoldayız. Bu tarz söylemler bizi mutlu ediyor” yorumunda bulundu.

Fanatik

Yayınlanma Tarihi:12:33,