SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Patron Mustafa Denizli

Mustafa Denizli ilk iş gününde Florya'ya damgasını vurdu. Artık her şey kurt hocanın onayından geçecek. Oyuncuların idman sonra ne yiyeceğini bile Denizli belirleyecek.

Güncellenme: 13:11, 28/11/2015
Patron Mustafa Denizli

AMK GAZETE

Hamza Hamzaoğlu'nun ardından Galatasaray'ın yeni hocası olan Mustafa denizli, dün resmen işbaşı yaptı. sabah erken saatlerde Florya'ya gelen tecrübeli teknik adam, verdiği talimatlarla bundan böyle Florya'nın tek patronu olacağını ilan etti. sarı-kırmızılı ekipte artık her şey denizli'nin onayından geçecek.

Denizli ilk olarak ilgili personelden oyuncuların ev adreslerini istedi. Usta hoca her gece öğrencilerini kontrol etmeyecek ama bundan böyle herkes yatış ve kalkış saatlerine dikkat edecek. aşçı rapor verecek Tesislerdeki çalışanlar da bundan böyle Denizli'ye bilgi verecek.

Kapıdaki güvenlikten, çimleri kesen görevliye kadar herkes kurt hoca ile iletişimde olacak. Ayrıca oyuncular kafalarına göre tesise misafir getiremeyecek. Artık herkes Mustafa Denizli'den izin almak zorunda. Denizli, oyuncuların idman ve maçlardan sonra neler yiyip içeceğini bile belirleyecek. deneyimli çalıştırıcı her gün, kulübün aşçısıyla beraber menüyü oluşturacak. scout ekibi de bugüne dek hazırlanan raporları denizli ile paylaşacak.