SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aybaba: “İnanılmaz mücadele bu”

Eskişehirspor'un başına geçtikten 2 hafta sonra takımın aylar süren galibiyet hasretine son veren Samet Aybaba, Mersin maçı sonrası konuştu.

Güncellenme: 22:46, 28/11/2015
Aybaba: “İnanılmaz mücadele bu”

Eskişehirspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Mersin İdmanyurdu’nu 3-2 mağlup ettikleri karşılaşmanın ardından, 9 hafta sonra galip geldikleri için mutlu olduklarını söyledi.

Aybaba şöyle konuştu:

“Zor bir maç olduğunu herkes biliyor. Böyle maçlar zor olur. Geldiğim günden beri söyledim, şehir dinamikleri harekete geçmezse bu işler zor diye. Bugün bu stada gelen herkese teşekkür ediyorum. İnanılmaz destek verdiler. Başlangıcı buydu. Oyuncularımız inanılmaz mükemmele yakın olmasa da mükemmel oynadılar diyelim. 9 haftalık bir bekleyiş , sonrasında tabi ki stres yaşamak gayet doğal. Pozisyon hatası yapmak gayet doğal. Öne geçince arkada birkaç hata yaptık. Bunları düzelteceğiz. Çok mutluyuz ama bu bir başlangıç. İnanılmaz bir mücadele bu. İlk yarının bitimine 4 hafta var. Her hafta aynı ciddiyetle, aynı düşüncede hem desteği hem oyuncuların performansını bekliyoruz. Eğer böyle yaparsak bulunduğumuz yerden yukarılara emin adımlarla çıkarız diye düşünüyorum.”