SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

UEFA Avrupa Ligi’nde Molde deplasmanından çok değerli üç puanla dönen Fenerbahçe’de Caner Erkin’in sakatlığı ardından formayı kapan ve sergilediği performans ile dikkat çeken Hasan Ali Kaldırım, maç sonrası TRT Spor’a açıklamalarda bulundu. Son haftalarda formunun artmasını özgüvene bağlayan Hasan Ali Kaldırım, gol attıkça ve attırdıkça kendisine olan güveninin arttığını söyledi.

Türkiye’de bek oyuncularından sadece savunma yapmalarının beklendiğinin altını çizen Hasan Ali Kaldırım “Bek olarak gol attığınızda, asist yaptığınızda ve oyun kurmaya yardım ettiğinizde dikkat çekiyorsunuz. Hücuma dönük çok fazla bek yok. Ben de bunu yapmaya çalışıyorum” dedi.

Molde maçını da değerlendiren Hasan Ali Kaldırım “Bugün 90 dakika iyi mücadele ettik. Yer yer biz, yer yer rakibimiz oyuna hakim oldu. Ama sonuçta net bir skorla zor bir deplasmandan galip ayrıldık. Ajax’ın son dakikalarda gol bulması ile bugün turu garantileyemedik. Son maçta İstanbul’da Celtic karşısında bunu başaracağız” değerlendirmesinde bulundu.

Yayınlanma Tarihi:00:18,