SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Göksu: “Hakemler hakkında konuşsak”

Antalyaspor Teknik Sorumlusu Mustafa Ati Göksu, kazanamadıkları için üzgün olduklarını, seyircilerine en kısa zamanda 3 puan hediye edeceklerini söyledi.

Güncellenme: 22:56, 27/11/2015
Göksu: “Hakemler hakkında konuşsak”

Süper Lig’de 13. hafta maçında Antalyaspor evinde Osmanlıspor ile 1-1 berabere kaldı. Karşılaşma sonrası basın toplantısında maçı değerlendiren Antalyaspor Teknik Sorumlusu Mustafa Ati Göksu, kazanmak için her şeyi yaptıklarını ancak başaramadıklarını ifade etti. Karşılaşmayı iki devre olarak ele almak gerektiğini açıklayan Göksu, ilk yarıda rakip takımın pozisyonlar bulduğunu, ikinci yarıdaki oyunla da kendilerinin oyuna ortak olduğunu aktardı.

Rakip takımın gol bulduktan sonra oyunun hakimiyetinin kendilerine geçtiğini ifade eden Göksu, “Golden sonra da futbolcu kardeşlerimiz kazanmak için oyun disiplinden çıkmadan herşeyi yaptılar. İkinci golü de bulabilirdik ama zaman yetmiyor. Hakemler hakkında konuşsak ceza kelimesi kullanılıyor.” dedi.

Kazanmak için seyircilerinin desteğine her zaman ihtiyaç duyduklarını söyleyen Göksu, 12. adamın her şeyi yaptığını, 3 puanı hediye edemedikleri için üzgün olduklarını, en kısa zamanda 3 puan geleceğine inandığını kaydetti.