SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mustafa Denizli, ilk idmanında futbolcularla toplantı yaparak onlarla istişarede bulundu. Saat 10.30’da futbolcularını toplantı odasına çağıran Denizli, “Oyuncularımla baş başa kalmak istiyorum” diyerek, geri kalan herkesi dışarı çıkardı.

Sabah 10.30’da Florya Metin Oktay Tesisleri’nde bir araya gelen Galatasaraylı futbolcular, kısa bir tanışma merasiminin ardından antrenmanın başlamasını bekliyordu. Ancak hiç beklemedikleri bir şey oldu. Mustafa Denizli, oyuncularını toplantı odasına çağırdı ve, “Futbolcularımla baş başa kalmak istiyorum, onlarla özel konuşacağım” diyerek, geri kalan malzemeci, masör ve yardımcı antrenörler dahil herkesi dışarı çıkardı.

Mustafa Denizli’nin oyuncularından artık bugün itibariyle yeni bir sayfa açmalarını istediği öğrenildi. Tecrübeli teknik adam, “Burası Galatasaray… Geçmişteki durumumuzu tamamen unutun. Artık bugüne ve yarına bakmamız gerekiyor. Hepiniz karakterli ve yıldız oyuncularsınız. Bundan sonra Galatasaray’ı hakettiği yere, zirveye taşıyacağız” ifadelerini kullandı.

 

Yayınlanma Tarihi:12:27,