SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Skenderbeu maçını şifresiz veren kanallar listesi

Beşiktaş Skenderbeu maçını şifresiz veren kanallar listesini sizler için araştırdık. Avrupa Ligi maçlarında bu akşam Beşiktaş kendi evinde Skenderbeu ile karşılaşıyor ve maç Tivibu Spor ekranlarından şifreli olarak yayınlanacak. Ancak yurt dışı kanalları ise şifresiz yayınlayabilecek. İşte Beşiktaş Skenderbeu maçını şifresiz veren kanallar listesi.

Güncellenme: 18:23, 26/11/2015
Beşiktaş Skenderbeu maçını şifresiz veren kanallar listesi

Beşiktaş Skenderbeu maçını şifresiz veren kanallar listesine haberimizden ulaşabilirsiniz. Bu akşam şifreli kanallardan yayınlanacak olan maçı yurt dışı kanalları ile şifresiz olarak izleyebilirsiniz. İşte Beşiktaş Skenderbeu maçını şifresiz veren kanallar listesi.

BT SPORT 2 HD Uydu Adı: Astra 2E Frekansı:11.386 Sembol:29500 Fec :3/4 Polarizasyon: (V) Dikey SKY SPORT 5 Uydu Adı: Astra 1M Frekansı:12.304 Sembol:27500 Fec :9/10 Polarizasyon: (V) Dikey Beşiktaş-Skenderbeu Maçını Şifresiz Veren Kanallar Arena Sport 3 HD (cro) Arena Sport 4 (serbia) beIN Sports Max 4 / HD (france) beIN Sports MENA 2 HD BNT HD bul BT Sport 2 / HD Dolce Sport 1 / HD EuroSport Polska / HD Fox Sports 2 HD (nederland) Futbol 1 (ukraine) NTV + sport OTE Sport 4 HD Setanta Ireland Sport 1 (israel) / HD Sport TV2 (portugal) / HD SuperSport 5 (za) / HD Tivibu Spor 1 / HD