SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic, Euroleague'de oynanacak Strasbourg maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Ciddi bir maç oynayacaklarını söyleyen deneyimli çalıştırıcı, rakiplerinin çok iyi bir takım olduğunu söyledi.

Obradovic “Öncelikle, Strasbourg ile oynayacağımız çok önemli Euroleague maçında taraftarlarımızın yanımızda olmalarını umuyorum. Onlara ihtiyacımız var. Strasbourg bizi Fransa'daki maçta rahat bir şekilde mağlup etmişti. Bunu mutlaka aklımızda bulundurmalıyız. Ayrıca daha sonra da iyi bir takım olduklarını kanıtladılar; harika bir Real Madrid maçı oynadılar ve 20 sayı geriden gelerek Kızılyıldız'ı mağlup ettiler. Çok ciddi bir takıma karşı oynayacağız. Çok iyi oyuncuları var ve iyi bir koç ile birlikte nasıl oynamaları gerektiğini biliyorlar. Rakibimizin basketbol felsefesi çok net ve onları yenebilmek için çok iyi oynamamız gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Karşılaşma hakkında görüşlerini belirten Ali Muhammed ise “Bu maça en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Fransa'da oynadığımız maçta neler olduğunu çok iyi biliyoruz. Karşılaşmayı kazanmak için farklı bir oyun ortaya koymak istiyoruz” dedi.

Yayınlanma Tarihi:10:18,