SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

AMK GAZETE

Futbolcularına İstanbul'da 3-1 kaybedilen karşılaşmayı örnek gösteren Portekizli çalıştırıcı, “Rakip oyunu kendi alanında kabul edip, kontrayla sonuca gitmeye çalışacak. Dikkatli olun” dedi.

AVRUPA Ligi'nde yarın Molde ile deplasmanda çok kritik bir karşılaşmaya çıkacak olan Fenerbahçe'de teknik direktör Vitor Pereira, futbolculara bir dizi uyarıda bulundu.Norveç ekibinin gruptan çıkmasının bir avantaj olarak görülmemesinin altını çizen Portekizli teknik adam, İstanbul'daki 3-1'lik maçı hatırlatıp tuzağa düşülmemesi gerektiğini belirtti. 46 yaşındaki çalıştırıcı özellikle hücuma çıkarken ani ataklara dikkat edilmesi gerektiğini vurgulayıp, futbolcularının dikkatli olmasını istedi.

VITOR Pereira, takımla yaptığı toplantıda “Kadıköy'dekimaçta oyunu kendi sahalarında kabul edip kazandığı toplarla hızlı hücuma çıktılar ve bizi tuzağa düşürdüler. Bu karşılaşmada buna izin vermemeliyiz. Özellikle defanstaki isimler savunma arkasına yapılan koşuları göz önünde bulundursunlar. Takımhalinde savunma yapmalıyız. Rakibin kanatlarda önemli oyuncuları var ve bizi bu bölgelerden zorlayacaklardır. Tedbirimizi almalıyız. Kazanıp işi bitirmek zorundayız” ifadesini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:10:29,