SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray için imkansız yoktur

Galatasaray, ilk 3 maçta 1 puan aldığı ancak gruptan çıkmayı başardığı 2012-13 sezonundaki Şampiyonlar Ligi'ni düşünerek motive oluyor.

Güncellenme: 08:37, 24/11/2015
Galatasaray için imkansız yoktur

Galatasaray’ın başında 3 kupa kazanan Hamza Hamzaoğlu, apar topar görevinden alındı. Bu karar tüm camia üzerinde şok etkisi yarattı. taraftarlar kadar futbolcular da Hamzaoğlu'nun gidişine çok üzüldü. ancak hayat devam ediyor. Sarı-kırmızılı ekibin bir an önce yarın oynanacak Atletico Madrid maçına konsantre olmaları gerekiyor.

Benfica'ya deplasmanda mağlup olan Galatasaray, büyük avantaj yitirmişti. Atletico önünde 3 puandan başka bir çare gözükmüyor. rakip güçlü olsa da oyuncular kendilerine inanıyor.

MANU, CLUJ VE BRAGA

Galatasaray 2012-13 sezonunu düşünerek dev randevuya motive oluyor. O sezon sarı-kırmızılı ekibin gruptaki rakipleri Manchester United, Cluj ve Braga'ydı. Galatasaray ilk 3n maç sonunda 1 puan alabildi. Ancak kimse pes etmedi. Diğer 3 maçta 9 puan alan Aslan, gruptan çıktı hatta daha sonra Schalke'yi de eleyip çeyrek final oynadı.

Galatasaray, Atletico Madrid ve Astana'yı devirip, aynı başarıyı tekrarlamak istiyor. O dönemden beri kadroda bulunan Burak, Selçuk, Muslera ve Hakan gibi oyuncular, arkadaşlarını ateşliyor.