SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Eskişehirspor’dan bomba iddia

Konyaspor'a 3-2 kaybedilen maç sonrası Eskişehirspor cephesinden flaş bir iddia geldi. Kırmızı-Siyahlılar, devre arasında Konya Başkanı Ahmet Şan'ın hakem odasının önüne kadar gittiğini ve sonrasında yanlış kararlarla mücadeleyi kaybettiklerini söyledi.

Güncellenme: 08:59, 24/11/2015
Eskişehirspor’dan bomba iddia

Samet Aybaba yönetiminde çıktığı ilk maçı da kazanamayan Eskişehirspor, 4 puanla dibe vurdu. Kırmızı-Siyahlılar, Konyaspor deplasmanında özellikle ikinci yarıda verdiği kararlar nedeniyle hakem Onur Karabaş'a ateş püskürdü. Eskişehirspor'un yedek kulübesinde yer alan teknik heyet, Konyaspor maçının devre arasında bomba bir olay yaşandığını öne sürdü.

Buna göre Es-Es'in 1-0 önde kapattığı ilk 45 dakika sonrasında Konyaspor Başkanı Ahmet Şan hakem odasının önüne kadar indi.

Federasyona gidecekler

Burada kısa süreli bir karışılık yaşandığı iddia edilirken, bu gelişme üzerine ikinci devrede hakem Karabaş'ın ilginç kararlar verdiği belirtildi. Eskişehirspor cephesi, 2. gol öncesinde topun bariz şekilde Konyasporlu futbolcunun eline çarpmasına rağmen hakemin oyunu devam ettirdiğini ifade etti.

3. golden önce ise ofsayt pozisyonu yaşanmasına rağmen hakemin bunu süzemediği vurgulandı. Hakemin kendilerini katlettiğini düşünen Başkan Mesut Hoşcan ve kurmaylarının, özellikle Konyaspor Başkanı Ahmet Şan'ın hakem odasına kadar inmesi olayını TFF'ye şikayet edeceği öğrenildi.

Fanatik