SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cihat Arslan’dan Beşiktaş’a gözdağı

Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Cihat Arslan, Beşiktaş ile deplasmanda oynayacakları karşılaşmaya puan almak için çıkacaklarını söyledi.

Güncellenme: 13:40, 24/11/2015
Cihat Arslan’dan Beşiktaş’a gözdağı

Akhisar Belediyespor teknik direktör Cihat Arslan, pazar günü deplasmanda ligin en iyi futbol oynayan takımı Beşiktaş’la karşılaşacaklarını belirtti, “Ama İstanbul’a puan almaya gideceğiz” dedi. Rakiplerinin gücünü bilerek gereken önlemleri alacaklarını, ancak futbolu çirkinleştirmeden mücadele edeceklerini dile getiren Cihat Arslan, “Elbette rakibimize saygı duyuyoruz. Ancak biz de inatçı ve disiplinli bir ekibiz. Sergileyeceğimiz futbolla bulunduğumuz yere tesadüfen gelmediğimizi göstereceğiz” diye konuştu.

CİHAT ARSLAN: “BİZİ 5 ZOR MAÇ BEKLİYOR”

İlk yarının kalan bölümünde kendilerini çok zorlu 5 müsabakanın beklediğini ifade eden Cihat Arslan, Beşiktaş’tan sonra sırasıyla Medicana Sivasspor, deplasmanda Kayserispor, yine deplasmanda Galatasaray ve Osmanlıspor’la karşılaşacaklarını hatırlatırken şöyle devam etti:

“Görüldüğü gibi 5 maçın 3’ü deplasmanda, 2’si evimizde. Özellikle iç saha performansımız oldukça iyi. Evimizdeki 6 müsabakada 5 galibiyet 1 beraberlik aldık ve hiç yenilmedik. Bunun en büyük sebebi büyük bir aile olmamız. Elbette inişler çıkışlar oluyor ama bu durum aile olduğumuz gerçeğini değiştirmiyor.”