SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray, Şampiyonlar Ligi C Grubu beşinci maçında İspanya temsilcisi Atletico Madrid ile oynayacağı maçın hazırlıklarına yaptığı antrenmanla devam etti.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde kaleci antrenörü Claudio Taffarel ve Gençlik Geliştirme Programı ve U21 Takımı Teknik Sorumlusu Orhan Atik yönetimindeki antrenman, ısınma hareketleriyle başladı. Antrenman, daha sonra gruplar hâlinde pas ve top kapma çalışmalarıyla devam etti.

Antrenmanın ana bölümünde taktik bir çalışma gerçekleştirildi. Sarı kırmızılı takımda oyuncular, Hamit Altıntop dışında tam kadro olarak antrenmanda yer aldı.

Galatasaray, Atletico Madrid karşılaşması için yarın sabah saat 10.00'da özel bir uçukla Madrid'e hareket edecek. Daha sonra TSİ 18.45'te (yerel saatle 17.45) teknik sorumlu Claudio Taffarel ve oyunculardan Fernando Muslera ile Jose Rodriguez, Vicente Calderon Stadı'nda düzenlenecek basın toplantısına katılacak.

Galatasaray, Atletico Madrid maçı öncesindeki son antrenmanını ise yine yarın TSİ 19.30'da (yerel saatle 18.30) karşılaşmanın gerçekleşeceği Vicente Calderon Stadı'nda gerçekleştirecek.

Yayınlanma Tarihi:18:43,