SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Denizli’nin yardımcısı kim olacak?

Galatasaray yöneticileri, akşam saatlerinde Twitter'da bir anda TT olan 'Harry Kewell Mustafa Denizli'nin yardımcısı oluyor' iddiasını yalanladı. Sarı kırmızılılar, sosyal medyada adları dolaşan diğer isimler Emre Aşık, Hasan Şaş, Tugay Kerimoğlu ve Sergen Yalçın konusunda da netleşen bir şey olmadığını söylediler.

Güncellenme: 00:23, 24/11/2015
Denizli’nin yardımcısı kim olacak?

Galatasaray yöneticileri, akşam saatlerinde Twitter’da bir anda TT olan ‘Harry Kewell Mustafa Denizli’nin yardımcısı oluyor’ iddiasını yalanladı. Sarı kırmızılılar, sosyal medyada adları dolaşan diğer isimler Emre Aşık, Hasan Şaş, Tugay Kerimoğlu ve Sergen Yalçın konusunda da netleşen bir şey olmadığını söylediler.

Hürriyet’te yer alan habere göre, Mustafa Denizli’nin Galatasaray Teknik Direktörlüğü görevine getirilmesinin ardından, yardımcısının kim olacağı konusunda büyük bir tartışma yapıldı.

Özellikle Twitter üzerinden yapılan yorumlarda sarı kırmızılı kulübün eski futbolcularından Emre Aşık, Hasan Şaş, Tugay Kerimoğlu ve hatta Sergen Yalçın’ın adları gündeme geldi.

Akşam saatlerinde de Harry Kewell bombası patladı. 2010-11 yılları arasında Galatasaray forması giyen ve halen İngiltere’de Watford’un U21 takımını çalıştıran Kewell’ın, Mustafa Denizli’nin ekibinde yer alacağı ileri sürüldü. Kewell adı Galatasaray taraftarlarını o kadar heyecanlardırdı ki, kısa sürede Twitter’da TT oldu.

“GALATASARAY CAMİASINDAN BİRİNİ GETİRECEK”

Söylentilerin yoğunlaşması üzerine sarı kırmızılı yöneticiler, “Mustafa Denizli kalabalık bir ekip istemiyor. Bize ‘Galatasaray camiasından bir ismi yardımcı antrenör yapacağım’ dedi. Şu anda sosyal medyada dolaşan bütün isimler söylentiden ibaret. Bu isimlerden biri de olabilir, ancak şu an netleşmiş hiçbir şey yok. Hocamız beraber çalışacağı ismi bize perşembe günü bildirecek” dedi.

Yayınlanma Tarihi:23:29,