SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta bir basamak altındaki Eyüpspor’a sahasında 4-2 yenilerek yeniden düşme potasına giren Bucaspor’da ortalık karıştı. İnegölspor deplasman galibiyetinin ardından büyük umutlarla çıktığı Eyüpspor randevusunda hayal kırıklığı yaşayan Bucaspor’da kaleci Ömer Kahveci ve Deniz Pero kötü perfomansları, Anıl Dilaver ise disiplinsiz davranışları yüzünden kadro dışı kaldı.

Üç oyuncunun biletini kesen Bucaspor Başkanı Çetin Kayışlı “Buca Arena’ya 4000 taraftar geliyor, yönetim galibiyet primlerini ödüyor. Ancak bazıları hayallerle yaşıyor. Bucaspor’un kaderiyle oynayanları affetmeyeceğim” dedi. Tüm ekibe ağır para cezası verileceğini ifade eden Başkan Kayışlı, şöyle devam etti:

“Teknik direktör Suat Kaya’dan rapor isteyeceğim. Hocamızın raporu doğrultusunda başka oyuncular da kadro dışı kalabilir. Takımın en yaşlısı Erkan Taşkıran sahada basmadık yer bırakmıyor, altyapıdan gelen gençler yürüyor. Kimsenin bu kadar kötü futbol oynamaya hakkı yok.”

Uzun süre sonra Buca Arena’da taraftarların hep bir ağızdan takıma destek verdiğini de hatırlatan Başkan Kayışlı, “Yenilgiden çok cefakar taraftarımıza üzüldüm. Özlediğimiz görüntüleri yaşadık. Artık gruplar arasında ayrılık olmasın” yorumunu yaptı.