SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Zeljko Obradovic, Pınar Karşıyaka'ya karşı 40 dakika konsantre olduklarını, ofansif olarak iyi oynadıklarını ve maçta herkesin süre alarak katkı verdiğini söyledi.

Karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında öncelikle maçı değerlendiren Zeljko Obradovic, “Her şeyden önce oyuncularımı tebrik etmek istiyorum. Pınar Karşıyaka'ya karşı oynarken 40 dakika konsantre olmanız ve değişken savunmalarına dikkat etmeniz gerekiyor. İlk çeyrekte savunmada tembel başladık. Ardından bunu değiştirerek maçı toparladık. Ofansif olarak iyiydik, topu iyi paylaştık. Toplamda 26 asist yaptık, bu çok önemli bir istatistik. En önemlisi de maçta herkes süre aldı ve katkı verdi” dedi.

Destekleri için taraftarlarımıza da teşekkür eden Obradovic, “Taraftarlarımıza destekleri için çok teşekkür ediyorum. Onları, bizim için çok önemli olan Strasbourg maçına da bekliyoruz. Bizi destekleyen Başkanımıza ve Yönetimimize de ayrıca teşekkür ediyorum” ifadelerine değindi.

Son olarak özel bir notunun olduğunun altını çizen Obradovic, “Özel bir notum ve teşekkürüm de benim ismimi söyleyen taraftarlarımıza. Ancak bilmelerini isterim ki oyuncularım benim için daha önemli. Bütün destekler ve tezahüratlar onlara gitmeli” şeklinde konuştu.