SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor Kulübü başkan adaylarından Muharrem Usta, camiadaki parçalanmış yapının çözümü olmadığı sürece ne lobilerinin güçlü olabileceğini, ne sorunların halledilebileceğini, ne de geleceğe güvenle bakabileceklerini söyledi. Usta, itibar sorunu acilen çözülmediği taktirde kulübün geleceğinin karanlık olduğunu savundu.

Usta, bir otelde düzenlediği toplantıda, basın mensuplarının Trabzonspor'la ilgili fikir ve önerilerini dinledi. Ana misyonlarının hep birlikte hedefsiz olmayan ve ama mutlaka hedefine ulaşabilen, içerisini de A'dan Z'ye tekrar yapılandıran, kalkındıran bir kulüp olabilmeyi başarabilmek olduğunu ifade eden Usta, şöyle konuştu:

“Önümüzdeki hafta listemizde yer alacak arkadaşlarımızın önemli bir kısmıyla karşınıza geleceğiz. Kafamızda, kağıt üzerinde isimler elbette var ama basına yansıyan bazı isimler var ki hiç aklımızın ucundan bile geçmedi ve zaten olmayacak. İyi bir kadro kurmaya çalışıyoruz. Bu kadronun temelinde, seçimi bir ekip kazanıyor, o ekip eğer biz olacaksak seçimden sonra birinci günden itibaren görev dağılımı yaptığımızda, kulübün ekonomik durumunu derleyip toparlayacak ve Trabzonspor'un gelirlerini artıracak bir ekibe bizim ihtiyacımız var. Bir ekip bunu yaparken bir ekipte kurumsallaşabilmeyi sağlayabilmeli ve o beceriye de sahip olmalı. Üçüncü tarafta ise sportif anlamda yapılması gerekenler var. Biz yönetimi buna göre şekillendirmeye çalışıyoruz.”

Yayınlanma Tarihi:15:37,