SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor’da sorunlar donduruldu

Genel kurul ve teknik heyetteki değişim sıkıntılarıyla sarsılan Trabzonspor’da nefesler tutuldu, gözler Gençlerbirliği’yle oynanacak kritik karşılaşmaya çevrildi.

Güncellenme: 10:19, 21/11/2015
Trabzonspor’da sorunlar donduruldu

Sezona önemli transferler ve büyük umutlarla giriş yapan Trabzonspor, üst üste aldığı mağlubiyetlerle krize girmişti. Bu sıkıntıların ardından teknik direktör Şota Arveladze'yle yollar ayrılmış, ayrıca kongre ateşi de kulübü sarmıştı. İşte böylesine gergin bir ortamda Gençlerbirliği karşılaşmasına hazırlanan bordo-mavililerde, teknik direktörlük koltuğuna oturan tecrübeli Sadi Tekelioğlu duruma el koydu. Deneyimli hoca, oyuncularıyla bir toplantı yaptı.

“TARAFTARLAR İÇİN”

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde dün gerçekleştirilen antrenman öncesinde talebeleriyle görüşen Tekelioğlu, “Trabzonspor büyük bir camiadır. Zorlu bir süreçten geçiyoruz. ancak bu takım yetenekli oyunculardan kurulu bir ekip… Hepiniz önce formanız, ardından kendiniz için oynamalısınız. Sizlere çok güveniyorum. Gençlerbirliği karşısında alacağımız bir galibiyet, bordo-mavili renklere gönül veren taraftarları biraz olsun mutlu edecektir” dedi.

Yayınlanma Tarihi:10:18,