SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’dan Arena’daki iddialar için açıklama

Türk Telekom Arena'da Hamza Hamzaoğlu'nun ayrılmasından sonra ilk maçına çıkan Galatasaray'da, taraftarlar yönetimin sansür uyguladığını açıkladı. Sarı-kırmızılı takım ise Twitter'dan bu olayı yalanladı.

Güncellenme: 00:19, 22/11/2015
Galatasaray’dan Arena’daki iddialar için açıklama

Galatasaray’dan ayrılan Hamza Hamzaoğlu’na Antalyaspor mücadelesinde neden destek olunmadığı ortaya çıktı! UltrAslan’ın hazırladığı pankartlar yönetim tarafından Türk Telekom Arena’ya alınmadığı belirtildi. Galatasaray ise Twitter’dan yaptığı açıklamada bu olayın iftira olduğunu açıkladı.

Tribün liderleri, Telegol programının muhabiri Süleyman Rodop’a olayın detaylarını açıkladı

İşte o sözler;

“Sahaya girerken pankartlar hazırlamıştık. “Hamza Hamzaoğlu seni unutmayacağız” ve “Sen Galatasaray’ın medarı iftihar” şeklinde pankartlar vardı. Kapıya gelince içeri sokulmadı pankartlar… Küfür olmadığını söyledik, güvenlikle tartıştık. Bunu nedeni olarak da yönetimin talimatı olduğunu söylediler.”

GALATASARAY’DAN JET YALANLAMA

Bu iddialardan sonra Galatasaray Kulübü’nün resmi Twitter hesabı, “Hamza Hamzaoğlu için hazırlanan pankartların yönetim tarafından stada sokturulmadığı yönündeki iddia çirkin bir iftiradır” açıklamasını yaptı.

Yayınlanma Tarihi:22:55,