SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Caner Erkin ve Mehmet Topal mutlu

Sözleşmeleri sezon sonunda bitecek olan Caner Erkin ve Mehmet Topal, kulüpte kalmaktan dolayı mutlu. Yönetim de elini çabuk tutarak bir an önce masaya oturacak.

Güncellenme: 08:49, 21/11/2015
Caner Erkin ve Mehmet Topal mutlu

Fenerbahçe’de sözleşmeleri sezon sonunda bitecek olan Mehmet Topal ve Caner Erkin’in talipleri sıraya girmiş durumda… Sadece Türkiye'den değil, Avrupa'nın önemli kulüplerinden de teklifler alan iki oyuncu da Fenerbahçe'de olmaktan ve kalmaktan çok mutlu…

İngiltere ve İspanya kulüplerinden teklifler gelen ikili, sözleşmeleri uzatılmazsa ocak ayında istedikleri kulüple sözleşme hakkına sahip olacak. sarı-lacivertli yönetim de iki oyuncuyla devre arasında sözleşme imzalamayı planlıyor.

TEKLİF GELİRSE BAKARIZ

Bu iki ismin de menajerliğini üstlenen Batur Altıparmak yaptığı açıklamada Caner Erkin ve Mehmet Topal’ın Fenerbahçe'de mutlu olduğunu ifade ederek, “Caner Erkin de Mehmet Topal da Fenerbahçe'nin sözleşmeli oyuncusu. Fenerbahçe'de de son derece mutlular. Sözleşmeleri bitmeden başka bir kulüple iletişime geçme gibi durumumuz yok. Teklifler olursa onu değerlendirir, karşılıklı iletişimle duruma göre bakarız” diyerek tartışmalara son noktayı koydu.