SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor’da Muharrem Usta da aday

Yeni başkanını seçecek olan Trabzonspor'da Celil Hekimoğlu ve İbrahim Hacıosmanoğlu'nun ardından Muharrem Usta da adaylığını açıkladı.

Güncellenme: 16:17, 20/11/2015
Trabzonspor’da Muharrem Usta da aday

Trabzonspor’da’da 5-6 Aralık’ta yapılacak olağan genel kurulda Celil Hekimoğlu ve Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nun ardından Muharrem Usta da adaylık başvurusunu Divan Kurulu Başkanlığı’na gönderdi. Trabzonspor’un Başkan adayı Muharrem Usta’nın listesinde bulunan Suat Şen, bugün Divan Başkanlık Kurulu ofisine gelerek, başkan adaylığıyla ilgili belgeleri Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen’e teslim etti.

Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen, burada yaptığı konuşmada, camianın olumsuz gelişmelerden etkilenmemesi gerektiğini belirterek şunları söyledi:

“Olağan seçimli genel kurulumuz bayram havasında geçecektir. Kimsenin kuşkusu olmasın. Yalnız oraya üye dışına da kimsenin alınmayacağının bilinmesini istiyorum. Şölen havasında geçecektir. Bundan herkes emin olmalı. Özellikle bayanlardan rica ediyorum. Bu kongrenin heyecanı nedeniyle risk düşünüp de gelmemezlik etmesinler. Böyle bir şöleni kaçırmalarını tavsiye etmem.”