SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dursun Özbek yeni teknik direktör için konuştu!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, yönetim kurulu toplantısının ardından yeni teknik direktör hakkında açıklama yaptı.

Güncellenme: 20:45, 20/11/2015
Dursun Özbek yeni teknik direktör için konuştu!

Galatasaray’da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’nun ayrılmasının ardından yönetim, Türk Telekom Arena’da bir toplantı düzenledi. Başkan Dursun Özbek’in düzenlediği toplantının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Özbek, toplantıda herhangi bir teknik direktör isminin geçmediğini belirtirken, “Bugünkü toplantı, Hamza Hamzaoğlu’nun ayrılışının ardından gündemi değerlendirme toplantısıydı. Çok verimli bir toplantı oldu. Bu toplantıda Hamzaoğlu’nun gidişinin yansımaları konuşuldu. Hamza hocayla dün vedalaştık. Teknik direktör arayışımıza bugün başlamış olacağız. Galatasaray’a hizmet edecek en uygun ismi arıyoruz. Yeni isim en kısa sürede belli olacak. Ben sizi haberdar edeceğim” dedi.

“YERLİ VEYA YABANCI OLABİLİR”

Atletico Madrid maçına kadar yeni teknik direktörün takımın başına geçme ihtimalinin sorulması üzerine, “Sayın Mustafa Denizli, Türkiye’nin kıymeti.. Her kulüp onu ister. Şu anda bizim kimseyle görüşmemiz olmadı. Etik de değil zaten. Hamzaoğlu ile bağımız bittiği için bundan sonra adaylara bakacağız ve yeni teknik direktörü seçeceğiz. Takımın başında Taffarel ile Orhan Atik var. Galatasaray’da görev aksamaz… Yeni hoca yerli veya yabancı olabilir. Yarınki gelişmeler sonrasında kesin gelişmeler olur” sözleriyle açıklamalarını tamamladı.

Yayınlanma Tarihi:20:05,