SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hamza Hamzaoğlu’ndan önemli açıklamalar

Galatasaray'dan sürpriz bir şekilde ayrılan Hamza Hamzaoğlu, Florya Metin Oktay Tesisleri'nin önünde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 00:49, 20/11/2015
Hamza Hamzaoğlu’ndan önemli açıklamalar

Galatasaray’dan sürpriz bir şekilde ayrılan Hamza Hamzaoğlu, Florya Metin Oktay Tesisleri’nin önünde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

İşte o açıklamalar:

“Bizim için önemli bir o kadar da üzücü bir gün. Bir sene önce bu kapıdan büyük ümitler ve hedeflerle girmiştik. Kısa vadeli hayallerimizi gerçekleştirdik. Uzun olanları biraz erteledik. Belki bir kez daha görev almak nasip olur.

Görevden alınma kararını yönetim kurulu almış. Özbek de bana direkt iletti. Herhangi bir kırgınlığım yok. Bugüne kadar yaşadıklarımız için şükürler olsun. Dün davet geldiğinde ‘acaba?’ dedim ama esas olarak böyle bir şey beklemiyordum.

Kasıtlı olarak kulübümüze bir zarar vermedik. Bu yüzden huzurluyuz. Biz doğru ve başarılı işler yaptık. Kendimizi başarılı görüyorum.

Yönetimin kararını sorgulamak bizim işimiz değil. Yönetim kurulumuz bir karar almıştır, bunun artık doğrusunu yanlışını sorgulamanın bir anlamı yok.”

Yayınlanma Tarihi:19:20,