SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fikret Orman taraftara müjde verdi!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, "Futbolcumuzla iki yıllık sözleşmemiz var. Ancak taraflar mutsuz olursas yollar ayrılır. Biz Gomez'in performansından memnunuz. Sezon sonunda belki yeni imzalar atarız" dedi.

Güncellenme: 07:23, 19/11/2015
Fikret Orman taraftara müjde verdi!

Spor Toto Süper Lig’de liderlik koltuğunda oturan Beşiktaş’ın patronu Fikret Orman, dün Marmara Üniversitesi’ndeydi. Özel organizasyonda bir konuşma yapan, ardından soruları yanıtlayan Orman çarpıcı ifadeler kullandı. Gomez’in gelecek sene de kalacağını dile getiren Orman, “Bizimle sözleşmesi 2 senelik. Kontratta, ‘Taraflardan biri memnun olmazsa yollar ayrılır’ şeklinde madde var. Şu an iyi oynuyor, kendisinden memnunuz. Yeni bir kontrat da imzalayabiliriz” dedi.

‘TAKVİYE YAPACAĞIZ’

Gomez’le böyle bir kontrat yaparak iki tarafı da koruduklarını dile getiren Beşiktaş Başkanı, “Eğer uzun süreli bir sözleşme imzalasaydık ve taraflar birbirinden memnun kalmasaydı işler karışabilirdi. Hem kulübümüz hem de oyuncu zarar görebilirdi. Bu anlaşma iki tarafı da korudu” dedi. Gelen teklifleri kabul etmeyeceklerini söyleyen Orman, “Aksine biz kadromuzu güçlendirmeyi ve takviye yapmayı istiyoruz” ifadesini kullandı.

‘HARAM OLSUN’

Eski yöneticilerle yenilen yemeğe yönelik eleştirileri de yanıtlayan siyah-beyazlıların patronu, “Serdar Bilgili beni aradı ve eski yöneticilerle bir yemek organize edeceğini söyledi. Ben de katıldım. Demirören de katılmış. Demirören TFF Başkanı’yken kupa kazanmadık, hakemlerden yemediğimiz tokat kalmadı. Bu süreçte Demirören, Alman Futbol Federasyonu Başkanı mıydı! Başkasının bize geçen hakkı haram olsun diyorum” sözleriyle isyan bayrağını açtı.