SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’den Fatih Terim’e büyük tepki!

Sarı-lacivertli camiada Ozan Tufan öfkesi... Daha önce Volkan Şen, Caner ve Gökhan’da da aynı sorunu yaşayan Fenerbahçe, Ay-Yıldızlı ekibin teknik heyetine ateş püskürüyor.

Güncellenme: 11:53, 19/11/2015
Fenerbahçe’den Fatih Terim’e büyük tepki!

Fenerbahçe'de A Milli Takım teknik heyetine büyük tepki var… Yunanistan ile oynanan hazırlık maçında ayağına aldığı darbe yüzünden sakatlanan Ozan Tufan'ın 87. dakikaya kadar oyunda tutulması sarı-lacivertlileri küplere bindirdi. Dizinde ağrı hissettiği için çıkmak isteyen genç yıldızın bu isteğine kulübenin kayıtsız kalmasına ateş püsküren Fener camiası özellikle teknik direktör Fatih Terim'i hedef tahtasına oturttu. Daha önce de Volkan Şen, Gökhan Gönül ve Caner'de de aynı sorunun yaşandığı hatırlatıldı.

DHA

DHA

MR’I TEMİZ ÇIKTI

Özellike çek Cumhuriyeti önünde sakatlanan Volkan Şen'in gruptaki son karşılaşma olan İzlanda mücadelesinde de durumunun bile bile oynatılması Fenerbahçe'de büyük tepkilere neden olmuş ve sarı-lacivertli camia “Neden bize bu kadar duyarlı davranılmıyor” diye isyan etmişti. Dün takıma katılır katılmaz MR'ı çekilen Ozan Tufan'ın durumunda korkulacak bir şey olmaması Kanarya'da teknik heyeti rahatlattı. Tedavisine başlanan Ozan'ın cumartesi günkü Mersin deplasmanında forma giyebileceği ifade edildi.

AMKSPOR

DHA

DHA

Yayınlanma Tarihi:07:39,