SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Arda Turan’dan Hamzaoğlu yorumu

Arda Turan, hayranlarının sorularını Periscope yayını üzerinden yanıtladı. Milli takımın kaptanı Arda, Hamza Hamzaoğlu'nun ayrılığı hakkında da yorumda bulundu.

Güncellenme: 08:56, 19/11/2015
Arda Turan’dan Hamzaoğlu yorumu

Barcelona kadrosunda bulunan milli futbolcumuz Arda Turan, kız arkadaşı Aslıhan Doğan’la birlikte Persicope uygulamasından hayranları ile buluştu.

Canlı yayınla kendisine gelen soruları yanıtlayan Arda, Hamza Hamzaoğlu’nun görevden ayrılmasını “Hamza Hoca kısmet… Sevdiğimiz bir abimiz olduğu için üzüldük ama yorum yapamam tabi…” sözleri ile değerlendirdi.

“Seni Barcelona’ya nasıl aldılar?” şeklinde gelen soruya ise Arda Turan esprili bir dille, “Ben de anlamadım” yanıtını verdi. Yıldız oyuncu, bisküvi dediğini gören bir başka kullanıcının “40 milyon Euro’luk adamsın bisküvi mi yiyorsun?” sorusuna ise yine kendine has esprili yaklaşımıyla, “Oğlum ne yiyelim, altından yemek mi yiyelim” dedi.

Arda son dönemde eleştirilen Galatasaraylı Umut Bulut’a da sahip çıktı ve, “Umut Bulut adamdır. Takım oyuncusudur. Hiç öyle sallanacak bir durumu yok” sözlerini sarf etti.

Sporx

Yayınlanma Tarihi:08:19,