SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Fenerbahçe’ye karşı dikkatli oynayacağız”

Süper Lig ekiplerinden Mersin İdman Yurdu'nun Basın Sözcüsü Ayhan Erdem, 12. haftada konuk edecekleri Fenerbahçe maçı öncesi temkinli konuştu.

Güncellenme: 15:56, 18/11/2015
“Fenerbahçe’ye karşı dikkatli oynayacağız”

Süper Lig’in 12. haftasında 21 Kasım Cumartesi günü saat 17.00’de Fenerbahçe’yi konuk edecek olan Mersin İdman Yurdu, Fenerbahçe karşısında 3 puan hedefliyor. Bu sezon sahasındaki ikinci galibiyetini Fenerbahçe'ye karşı almak isteyen Mersin İdman Yurdu, hazırlıklarını bu doğrultuda sürdürüyor.

Cumartesi günü zorlu rakibini sahasında konuk edecek olan kırmızı-lacivertliler 3 puana odaklanırken Mersin İdman Yurdu Kulüp Basın Sözcüsü Ayhan Erdem, Fenerbahçe maçı öncesi temkinli konuştu. Taraftarlarının da desteği ile 3 puana ulaşan taraf olmayı istediklerini söyleyen Erdem, “Fenerbahçe’nin kadro kalitesi ve gücü ortada. Bunun için haddimizi bilerek oynayacağız. Ancak şuda bir gerçek ki biz de iyi bir ekibiz. Karakterli futbolculardan oluşan bir takımız. Taraftarımızın da desteğini alarak bu sezon sahamızda ikinci galibiyetimizi almayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:15:55,