SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin aklı havada

Ligde cumartesi akşamı Mersin’e konuk olacak Fenerbahçe’yi güneyde 20 derece sıcaklık bekliyor. Ancak 26 Kasım’daki Molde deplasmanı 0 derecede ve kar altında oynanabilir.

Güncellenme: 08:12, 18/11/2015
Fenerbahçe’nin aklı havada

Fenerbahçe önce terleyecek, sonra donacak… Fenerbahçe 5 gün içerisinde adeta hamamdan çıkıp, buzdolabına girecek.

Cumartesi akşamı Mersin'e konuk olacak olan Kanarya'yı çok iyi hava şartları bekliyor. 17.00'de başlayacak mücadelede sıcaklığın 20 derece civarı olacağı belirtildi. Ancak perşembe gecesi Molde karşılaşmasında ise iklim koşulları 180 derece değişecek. Norveç'te oynanacak maç saatinde hava sıcaklığının 0 dereceye kadar düşeceği belirtildi. Ayrıca karla karışık yağmur da yağacağı ifade edildi.

FENERBAHÇE’DEN 9300 KM YOL

Vitor Pereira ve öğrencileri bu zorlu periyotta sadece hava koşulları değil aynı zamanda uzun yolculuklarla da epey yıpranacak. Mersin İdman Yurdu deplasmanına gidiş-dönüşte toplam 1842 kilometre kat edecek olan Fenerbahçe, İstanbul-Molde-İstanbul parkurunda da 7458 kilometre yol yapacak. 5 gün gibi kısa bir süre içerisinde Türkiye'nin güneyinden Avrupa'nın en kuzey noktalarından birine yolculuk edecek olan Fenerbahçe'nin toplam 9300 kilometre yol alacağı ve kısa bir dünya turu yapacağı görülüyor.

Yayınlanma Tarihi:08:10,