SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Antalya maçında Taffarel takımın başında

Galatasaray'da Hamza Hamzaoğlu'nun takımdan ayrılışının ardından Antalyaspor maçında sahaya takımı kimin çıkaracağı belli oldu.

Güncellenme: 22:32, 18/11/2015
Antalya maçında Taffarel takımın başında

Galatasaray’da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’nun takımdan gönderilmesinin ardından 21 Kasım Cumartesi günü Antalyaspor ile TT Arena’da oynanacak karşılaşmada takımın başında kimin yer alacağı merakla bekleniyordu. Bu soru cevabını buldu.

Antalyaspor ile oynanacak Spor Toto Süper Lig 12. hafta mücadelesinde takımın başında Taffarel yer alacak. Sarı-Kırmızılı takımın kaleci antrenörü Taffarel, Prandelli’nin ayrılışının ardından takımın başında yer alan isimdi.

Galatasaray Kulübü Genel Sekreteri İşbecer: “Antalyaspor maçında takımın başında Taffarel olacak”

Fatih İşbecer’in GS TV’ye açıklamaları şöyle:

“Karşılıklı mutabakatla bu çalışma sonlandırıldı. Gayet dostane bir toplantı oldu. Hocamız ve başkanımız aralarında anlaştı. Hocamıza bundan sonraki kariyerinde başarılar diliyoruz. Bu karar verildikten sonra hocamız camiamıza veda etmek istedi. Hocamızın camiasına teşekkür etmesini göz ardı edemezdik. Şu anda taraftarımızın resmi kanallarımızın dışında hiçbir şeye itibar etmemeli. Geçtiğimiz günlerde resmi sitemizden yalanladığımız kişi ile adımız anılıyor. Taraftarlarımız resmi kanallarımızı takip etsin. Galatasaray büyüklüğüne yakışır şekilde yoluna devam edecek. Türk futbolunda ve kulübümüzde zaman zaman bu tür değişiklikler olabiliyor. Antalyaspor maçında takımın başında Taffarel olacak. Galatasaray sezon sonunda kendisine yakışır şekilde şampiyonluk kupasını kucaklayacaktır.”

Yayınlanma Tarihi:21:50,