SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fatih Terim’in açıklamaları:

“Bugün dünya komşular günüymüş. Açıkçası ben çok keyif aldım oyundan. Hiç gol pozisyonu vermedik, çok önemli. Yunanistan’ın aldığı neticeler değerini değiştirmez. Hazırlık maçı olmasına rağmen oyuncular çok ciddi oynadılar, kontrol bizdeydi.

Geçen sene 16 Kasım’da Arena’da Kazakistan’ı 3-1 yendik. 3-4 gün önce de Brezilya maçından çıkmıştık. Bugün 17 Kasım. O gün bugündür mağlup olmamışız, önemli galibiyetler var. Ülkesini iyi temsil eden, Fransa’ya giden bir milli takım var. Bütün oyuncularımı kutluyorum, sevgiyle anıyorum. Bu oyunculara sahip çıkılmasını istiyorum. Ülkenin gurur duyacağı bir milli takım var. Kolay değil bu kadar stres içinde oynayabilmek. Burada emek var, strese karşı koyma özveri var. Var oğlu var. Bütün oyuncularımı kutluyorum, ülkemin onlara sahip çıkmasını istiyorum.

Ahmet defansta kusursuz oynadı, Mehmet Topal’la birlikte çok iyi oynadılar. Ahmet’in ilk maçı olmasına rağmen, aferin ona. İnşallah daha iyi olacak. Emre’lerimiz var, Okay var. Yunus adapte olacak, dar alanda çok meziyetli. Adepta olacak, daha iyi şeyler yapacak.”

Yayınlanma Tarihi:23:09,