SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sezona çok kötü bir başlangıç yapan Chelsea’de Jose Mourinho’nun geleceği tartışılırken, İngiltere basınından sürpriz bir iddia geldi. Kulübün sahibi Roman Abramovich’in Jose Mourinho’yu göndermeyi düşünmediğini yazan gazeteler, Portekizli çalıştırıcının tüm takımı değerlendiren bir rapor hazırladığı bildirildi.

Devre arasında yola hangi futbolcular ile devam edip, hangi futbolcuların satılmasını istediğini raporunda yer veren Jose Mourinho, dört yıldızın iyi bir teklif gelmesi halinde satılmasını istedi. Chelsea’ye geldiği ilk sezonda muhteşem bir başlangıç yapan ancak gün geçtikçe formu düşen Diego Costa’nın gönderilmesi düşünülen ilk isim olduğu öğrenildi.

Costa dışında Jose Mourinho’nun bir ara “Ronaldo’dan daha iyi” dediği Eden Hazard da gönderilmesi düşünülen futbolcuların arasında yer aldı. Son haftalarda formsuzluğu nedeniyle kulübeye hapsolan Hazard’ın, takasta da kullanılabileceği belirtildi. İki yıldız ile birlikte Nemanja Matic ve Oscar da raporda satılacaklar listesinde yer aldı.

DIŞ HABERLER

Yayınlanma Tarihi:12:17,