SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İngiltere – Fransa maçı hangi kanalda?

Paris'teki terör olayının ardından Fransa Milli Takımı, bu akşam deplasmanda İngiltere ile karşılaşacak. Tüm dünyanın gözü, yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı Başkent Londra'daki Wembley Stadı'nda olacak. Bu karşılaşmayı Türkiye'de yayınlayan kanal yok!

Güncellenme: 10:08, 17/11/2015
İngiltere – Fransa maçı hangi kanalda?

Tarihinin en büyük terör felaketlerinden birine maruz kalan Fransa'nın milli takımının, Almanya ile Başkent Paris'te oynadığı maç sırasında yaşanan saldırılar, tüm dünyada büyük yankı uyandırmıştı. Hatta karşılaşmanın oynandığı stattan bomba sesleri duyulmuş ve tribündekilerin hepsi büyük panik yaşamıştı.

Herkes Fransa'nın yanında olduğunu belirten mesajlar verirken, bu akşam tüm gözler TSİ 22.00'de Fransa'nın, İngiltere ile Başkent Londra'da oynayacağı hazırlık maçına çevrildi. İlk başta ertelenmesi düşünülen ancak ardından oynanması kararlaştırılan mücadele öncesi güvenlik önlemleri üst düzeye çıkarıldı. Maçın oynanacağı Wembley Stadı'nın ışıkları Fransa bayrağının renklerini taşırken, stadın girişine de Fransızca olarak, “Hürriyet, Eşitlik, Kardeşlik” kelimeleri yazıldı.

FRANSA MİLLİ MARŞINI OKUYACAKLAR

İngiliz taraftarlar, sosyal medyadan yaptıkları çağrıyla aldıkları karar doğrultusunda Fransa milli marşını okuyacak.

Yayınlanma Tarihi:09:51,