SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Semih Kaya hakkında flaş iddia

Galatasaraylı Semih Kaya'nın menajerinin bir Avrupa kulübüyle anlaştığı öne sürüldü. Bu nedenle maçlara motive olamayan Semih'in sezon sonu ayrılacağı iddia edildi.

Güncellenme: 09:40, 16/11/2015
Semih Kaya hakkında flaş iddia

Galatasaray’da Semih Kaya için flaş bir iddia ortaya atıldı. Bu sezon çok kötü bir performans çizen Sarı-Kırmızılı oyuncu bu nedenle A Milli Takım kadrosundan çıkarıldı. Galatasaray’da beklenen çizgiyi bir türlü yakalayamayan Semih Kaya’nın kötü gidişinin arkasında menajerinin bir Avrupa kulübüyle anlaşmasının yattığı öne sürüldü.

Yıldız oyuncunun menajerinin anlaştığı kulübün kim olduğu bilinmezken çeşitli iddialar ortaya atıldı. Semih’i İtalyan ekibi Inter dışında İngiltere’den birkaç kulübün istemesi nedeniyle yıldız oyuncunun sezon sonunda İtalya ya da İngiltere’ye gideceği iddialar arasında. Semih Kaya’nın sezon sonu için imzayı şimdiden attığı öne sürülürken bu nedenle maçlara yeterince motive olamadığı görüşü ortaya atıldı.

Semih’in menajerinin anlaştıkları kulübü sır gibi sakladığı ve yakın çevresine, “Semih sezon sonunda takımdan kesinlikle ayrılacak. Kendisi Avrupa’dan bir takımla anlaştı” dediği öne sürüldü.

Takvim

Yayınlanma Tarihi:08:29,