SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kevin geliyor Kevin!

Sadece hazırlık maçlarında oynayabilen Kevin Grosskreutz, Sarajevo önünde mükemmeldi. Bu defa ön liberoda görev yapan joker futbolcu, “Ocak ayını iple çekiyorum” dedi.

Güncellenme: 09:48, 16/11/2015
Kevin geliyor Kevin!

Transferin son gününde kadroya katılan Kevin Grosskreutz, yönetimin hatası nedeniyle ocak ayına kadar maça çıkamıyor. Evrakları imzasız gönderilen Alman yıldız, sadece hazırlık maçlarında ter döküyor. Teknik patron Hamzaoğlu, Gümülcine'de Panthrakikos ile oynanan maçta Grosskreutz'a sol açıkta forma vermişti. Tecrübeli isim oldukça iyiydi. Önceki gün oynanan ve 3-3 biten Sarajevo maçında ise Grosskreutz bu defa ön liberodaydı. Alman futbolcu yine mükemmeldi.

Teknik heyet maç sonrası Grosskreutz'un performansını överken, 27 yaşındaki joker futbolcu GS TV'ye açıklamalar yaptı. Grosskreutz, “Bu maçlar benim için büyük önem taşıyor. Ocak ayına kadar oynayamıyorum. Bu nedenle bu maçlarda elimden gelen her şeyi vermeye çalışıyorum. Sarajevo önünde 2-0 öne geçtik ama sonra 3-2 geriye düştük. Buna izin vermemeliydik. Yine demaçı 3-3 bitirmeyi başardık. ocak ayını iple çekiyorum. ocakta formama kavuşana kadar çok çalışacağım” dedi.

Yayınlanma Tarihi:08:02,