SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor’da yoğun görüşme trafiği

Trabzonspor'un 5-6 Aralık'ta yapılacak kongresi için aday olan Celil Hekimoğlu ve adaylıklarını koyması beklenenler, yoğun bir görüşme trafiğiyle pozisyonlarını netleştirmeye çalışıyor.

Güncellenme: 13:00, 15/11/2015
Trabzonspor’da yoğun görüşme trafiği

Trabzonspor’da başkan adaylığını açıklayan ilk isim olan işadamı Celil Hekimoğlu, son bir yıldır sürdürdüğü temaslarını kongreye sayılı günler kala iyice sıklaştırdı. Trabzonspor’da Başkan adayı olması muhtemel Sebahattin Çakıroğlu’nu listesine alan Celil Hekimoğlu, dün akşam da Mayıs 2013’deki kongrede başkanlık için yarışan Metin Atasoy ve Hakan Kulaçoğlu ile yemekte bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptı.

Trabzonspor camiasında büyük bir bütünleşme beklentisi olduğunun altını çizen Celil Hekimoğlu, yemekte bu doğrultuda girişimlerini sürdürdüklerini belirterek şunları söyledi:

“TRABZONSPOR CAİMASININ BÜTÜNLEŞMESİ İÇİN”

“Önümüzdeki genel kurulda başkan adaylığını düşünen Sayın Sebahattin Çakıroğlu’nun ardından, son seçimli kongrenin adayları Sayın Hakan Kulaçoğlu ve Sayın Metin Atasoy ile yaptığımız görüşmede düşüncelerimizin aynı yönde buluştuğunu görmek bizi fazlasıyla memnun etti. Camianın bütünleşmesi konusunda attığımız bu adımların gereken sonucu vereceğine inanıyoruz.”