SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

I Löw you Gomez

Alman basını, Gomez’i Fransa maçındaki performansından dolayı eleştirse de teknik direktör Löw, onu hala güçlü bir seçenek olarak gördüğünü ifade etti.

Güncellenme: 11:40, 15/11/2015
I Löw you Gomez

Beşiktaş’ta gösterdiği başarılı performansın ardandan yeniden Almanya Milli Takımı'na seçilen Mario Gomez, Fransa maçındaki performansıyla eleştiri alsa da teknik direktörü Joachim Löw oyuncusuna destek çıktı. Almanya'da yayın yapan Bild, Gomez'in Fransa önünde bekleneni veremediğini ifade ederek, “Ah Gomez! Geri gelen önemli şansı değerlendiremedi” başlığını kullandı. Ancak hocası aynı fikirde değil.

LÖW: “GOMEZ BURAYA GELMEYİ HAK ETTİ”

Beşiktaş forması ile Türkiye'de attığı gollere dikkat çeken Gomez ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Löw, “Gomez, Türkiye'de devamlı gol atıyor. Onun son vuruşlardaki kalitesi tartışılmaz ve ben de tercihimi onu yeniden milli takıma çağırmaktan yana kullandım. Buraya gelmeyi hak etti. Yeniden ilk 11'e girip giremeyeceği hakkında şu anda bir yorumda bulunmam doğru olmaz ancak her şey Gomez'in elinde. Sadece birkaç futbolcunun yeri belli” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:09:08,