SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Pereira’dan Van Persie hamlesi

Pereira bir süre sıkıntı yaşadığı RVP’ye artık gerçek bir dost gibi yaklaşıyor. Portekizli teknik adam, milli takıma gitmediği için morali bozuk olan Hollandalı’ya 1 gün ekstra izin verdi.

Güncellenme: 07:15, 14/11/2015
Pereira’dan Van Persie hamlesi

AMK GAZETE

VITOR Pereira bir dönemsorun yaşadığı Robin Van Persie'nin şimdi en büyük destekçisi oldu. Portekizli çalıştırıcı, Hollanda Milli Takımı aday kadrosuna davet edilmediği için huzursuz olan RVP'ye bir gün ekstra izin verdi ve öğrencisiyle yaptığı özel görüşmede “Kaliteni kimse tartışamaz. Formsuz günler geçiriyorsun. Zamana ihtiyacın var. Tatile git, ailenle birlikte kafanı iyice dinledikten sonra gel. Önümüzdeki uzun birmaratonu birlikte koşacağız” diye telkinde bulundu.

PEREIRA: “3 MAÇA DİKKAT”

BU arada Vitor Pereiramilli arada oyuncularını fiziksel anlamda hemdinlendirmek hemde fizik kondisyon eksiklerini kapatma üzerinde çalışmayı da ihmal etmiyor. Birbirinden tamamen farklı iklim koşullarına sahip Mersin İdman Yurdu veMolde deplasmanlarının ardından Trabzon ile Kadıköy'de oynayacaklarını hatırlatan Pereira, “Hedeflerimiz açısından 3 önemlimaça çıkacağız. Her hafta gelişen bir takımız ve kazanarak bu gelişimizi sürdürmeliyiz” ifadelerini kullandı.