SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Muslera’nın elinden ne uçan, ne kaçan kurtuluyor

Ekvator- Uruguay maçında 'Drone' diye tabir edilen helikopter kamera bir anda düşmeye başladı. Muslera, üzerine gelen aracı havada yakaladı ve görevlilere teslim etti.

Güncellenme: 08:19, 14/11/2015
Muslera’nın elinden ne uçan, ne kaçan kurtuluyor

AMK GAZETE

SARI-KIRMIZILI ekibin yıldız oyuncusu Fernando Muslera, kurtarışlarıyla rakip futbolseverlerin bile takdirini topluyor. Özellikle geçen sezon formu zirve yapan Uruguaylı, Cimbom'un 4. yıldızı takmasını sağlamıştı. En sert şutları bile çıkaran, kendisine gol atmaya çalışan forvetlerin psikolojisini bozan Muslera, bu sezona çok iyi başlamadı. sivas ve Osmanlıspor'dan yediği goller, galatasaray'ın puan kaybetmesine neden oldu. ancak Muslera toparlandı ve kaldığı yerden devametmeye başladı.

29 yaşındaki kaleci için sosyalmedyada “Uçak düşse onu da tutar” şeklinde yorumlar yapılıyordu.Muslera uçak değil ama helikopter kamerayı kurtardı! Önceki gece oynanan Ekvador-Uruguay maçı kıran kırana sürüyordu. Oyuncular maça devam ederken havadan çekim yapan, ‘Drone' diye tabir edilen helikopter kamera bir anda düşmeye başladı.Muslera üzerine gelen aracı havada yakaladı ve görevlilere teslimetti. Karşılaşma ise Ekvador'un 2-1 galibiyetiyle sonuçlandı