SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cimbom’da Bosingwa sesleri

Trabzonspor ile tüm bağlarını koparan Jose Bosingwa'nın, Galatasaray'ın radarında olduğu iddia edildi. Teknik patron Hamza Hamzaoğlu da bonservisi olmayan Portekizli'ye sıcak bakıyor.

Güncellenme: 08:30, 14/11/2015
Cimbom’da Bosingwa sesleri

AMK GAZETE

2013-14 sezonu öncesi ingiltere'nin Queens Park Rangers takımından transfer edilen Jose Bosingwa, Trabzonspor'da çok başarılı iki sezon geçirdi. Karadeniz ekibinin birçok yabancı oyuncusu sürekli sorun yarattığı halde, Bosingwa profesyonelliği ile parmak ısırtıyordu. Tecrübeli futbolcu parası geç yatsa bile işine bakıyordu. Ancak son dönemde işin tadı kaçtı.

Bosingwa, “Hoşgörüme rağmen yönetim, sözleşmemin gerekliliklerini yerine getiremiyor” dedi ve ayrılık kararı aldı. sabri ve tarık yetersiz Bosingwa, şu anda serbest durumda. Portekizli yıldızın peşinde birçok takımolduğu iddia ediliyor. Edinilen bilgilere göre bu kulüplerden biri de galatasaray… Sarı-kırmızılılar, sağ bekte sabri'den de Tarık'tan da yeterli verim alamıyor.

Denayer'in asılmevkisinin stoper olduğu düşünülürse, Hamza Hamzaoğlu bu bölgeye takviye istiyor. Bonservisi bulunmayan Bosingwa ile temasların başladığı söyleniyor. ancak yıldız oyuncunun sakatlığı Cimbom'u biraz düşündürüyor.

Yayınlanma Tarihi:08:29,