SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

FRANKFURT

Kırmızı halıda yürüyen ikili, diğer tüm yıldızları geride bıraktı. 2014 yılı ekim ayında Mandy'dan ayrılan Mesut'un mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Çift gülücükler saçarak birbirlerine sarıldı ve yüzlerce gazeteciye poz verdi.

‘EVET, BU AŞKI ONAYLARIZ’ Dünyaca ünlü Türk kökenli futbolcu Mesut Özil (26) ile Mandy Capristo (25), ayrılmadan önce iki yıllık bir ilişki yaşamışlardı. Mesut Özil'in menejerliğinden basına yapılan açıklamada ilişkinin yeniden başladığı doğrulandı ve, „Mesut'la Mandy'nin yeniden bir çift olduğunu teyid ediyoruz. Sadece özel konularla ilgili soruları cevaplayamayacağımızı anlamanızı istiyoruz. Tek açıklayabileceğimiz şey ise, çok mutlu oldukları“ denildi.

İKİSİ DE ARTIK LONDRA‘DA Mesut ve Mandy, ayrıldıktan sonra ortalıkta başka aşk dedikodularına karışmamışlar, ayrıca birbirleri aleyhinde de açıklamalardan kaçınmışlardı. Mandy, Mesut'la yeniden birlikte olduğunu ayrıca sosyal medyada da paylaştı.

Mandy'nin, aşkın yeniden başlamasının ardından Londra'ya taşındığı ve orada albüm çalışmalarına başladığı belirtildi. Mesut Özil ise Arsenal'da top koşturmaya devam ediyor.