SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hazır ol Podolski!

Umut Bulut'un cezalı olması, Burak Yılmaz'ın da sahada dökülmesi üzerine hücumdaki sorunu Podolski ile çözmeyi düşünen Hamzaoğlu, Panzer'e hazırlıklı olmasını söyledi.

Güncellenme: 10:06, 13/11/2015
Hazır ol Podolski!

Galatasaray’ın sezon başında 2.5 milyon Euro karşılığında Arsenal'den renklerine kattığı Lukas Podolski parasını fazlasıyla çıkartıyor. Takımını ligde ve Avrupa'da ayakta tutmaya çalışan isimlerin başında gelen Podolski, bu sezon oynadığı resmi maçlarda 7 gol atmayı başardı. Bu rakam Umut Bulut ve Burak Yılmaz'ın attığı toplam gol sayısına denk geliyor.

Forvette oynamamasına karşın bu istatistiğe ulaşan Alman yıldızın son vuruşlardaki üstün becerisi Hamza Hamzaoğlu'nu mest ediyor.

DEVRE ARASINA KADAR FORVET PODOLSKI

İleri uçta Umut'un kart cezalısı olması, Burak'ın da formsuzluğu nedeniyle arayışa giren Hamzaoğlu, milli maçlar öncesinde Podolski ile yaptığı görüşmede “Seni forvette oynatmayı düşünüyorum. Buna hazır ol, zaten alışkın olduğun bir mevki” dedi.

Antalya önünde Podolski'yi ileride deneme fikrini göz ardı etmeyen başarılı teknik adam, memnun kalması halinde devre arasına kadar Alman yıldız ile hücumda devam edecek. Daha sonra transfer edilmesi planlanan bir golcü gelince Podolski eski yerine yani kanatlara dönecek.

Yayınlanma Tarihi:08:30,