SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1’inci Lig takımlarından Adana Demirspor’un kurumsal kimlik kazanması ve kulübe kalıcı maddi destek sağlanması adına yapılan 75. Yıl SMS Kampanyası’nın tanıtım ve açılışı yapıldı.

Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu’nda gerçekleşen etkinliğe CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Demirspor Kulüp Başkanı Sedat Sözlü, Adana Demirspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, Adana ilçe belediye başkanları, Demirspor taraftarları ve davetliler katıldı.

Etkinliğin açılışını yapan Adana Demirspor Genel Koordinatör’ü Ali Yücel, kulübün kurumsallaşması için resmi internet sitesi, resmi sosyal paylaşım sitelerini yeniden düzenlediklerini söyledi. Kulübe kalıcı gelir sağlanması için görüşmeleri devam eden halı saha, petrol istasyonu projelerinin olduğunu belirten Ali Yücel, “Kulübümüze destek vermek isteyenlerin katılacağı SMS kampanyamızda, taraftarlarımız ADS yazarak 1940’a attıkları her mesaj için Demirspor’a 5 TL katkı sağlayacaklar” dedi.

Kulübün kurumsallaşması için bir ekip oluşturup, çalışmalar yaptıklarını ifade eden Adana Demirspor Kulüp Başkanı Sedat Sözlü, “Zamanla hayata geçecek projelerimiz de var. Demirspor’u bu sene başarılı kılarken, hem de kurumsallaştıracağız. Tüm Türkiye’de ve dünyada saygınlığını artırmayı hedefliyoruz. Bizler takımımızı destekliyorsak herkesin taşın altına elini koyması lazım, görevden kaçmaması lazım. Adana’nın tüm dinamiklerini harekete geçirirsek başarıda kendiliğinden gelecektir. Hazırladığımız SMS kampanyasına mavi lacivertli kulübe gönül veren herkesin desteğini bekliyoruz. Bizden desteğinizi esirgemeyin. Bu takım 21 yıl sonrada olsa hedefine ulaşacak” diye konuştu.

SMS kampanyasına ilk mesajı göndererek destek veren ve açılışını yapan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, taraftarlardan her hafta bir mesaj göndermelerini isteyerek, “Verilen destek ile Adana Demirspor hedeflerine daha kolay ulaşacaktır. Süper Lig takımlarını belkide bu sayede Adanamızda göreceğiz” şeklinde konuştu.

Hüseyin Sözlü’nün ardından ikinci mesajı ise CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer atarak Demirspor’a destek verdi.

Salondaki diğer davetlilerde SMS kampanyasının açılışı ardından cep telefonlarının mesaj bölümüne ADS yazarak 1940’a mesaj gönderip, kulüplerine 5 TL destekte bulundu.