SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Balıkesir’den Uğur’a ziyaret

Balıkesirspor Başkanı seçilen Feyyaz Çiftçi, Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur'u ziyaret etti. Uğur, "Balıkesirspor'un yeniden Süper Lig'e çıkmasını ve orada kalıcı olmasını istiyoruz" dedi.

Güncellenme: 15:36, 12/11/2015
Balıkesir’den Uğur’a ziyaret

4 Kasım’da yapılan kongrede başkan seçilen Feyyaz Çiftçi ve yönetimi Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur’a zayeretti bulundu. Ziyarette Başkan Uğur, yeni sürecin Balıkesirspor için hayırlı olmasını dilerken, “Büyükşehir olarak Balıkesir’i marka şehir yapmak için çalışıyoruz. Marka şehrin marka takımı Balıkesirspor’un da yeniden Süper Lig’e yükselmesi ve orada kalıcı olması için desteğimiz devam edecek” şeklinde konuştu.

Başkan Çiftçi, ziyarette Başkan Uğur’a üzerinde isminin yazılı olduğu 10 numaralı Balıkesirspor forması hediye edip, kulübün rozetini taktı. Balıkesirspor’un yeni yönetim kurulu Uğur’un dışında Vali Mustafa Yaman, İl Emniyet Müdürü Ferudun Boz ve Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ı da ziyaret etti. Mustafa Yaman, ilin valisi olarak her zaman Balıkesirspor’un yanında olduğunu belirterek, yeni yönetime başarılar diledi, destek sözü verdi. Ziyaretlere kırmızı beyazlı kulübün yeni teknik direktörü Fikret Yılmaz da katıldı.