SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin sezon başında Bursaspor’dan kadrosuna kattığı Volkan Şen, Bursaspor-Beşiktaş maçından sonra hakkında çıkan iddialar ile ilgili sessizliğini bozdu. Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’i arayarak “Beni al” diyen futbolcunun kendisi olmadığını söyleyen Volkan Şen, Fenerbahçe resmi sitesinden açıklama yaptı.

Volkan Şen, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in, ‘Bursaspor kaptanı Beşiktaş'a gelmek için bana yalvardı' şeklindeki sözlerinin kendisiyle alakalı olmadığını da dile getirdi. Milli futbolcu, açıklamasında konu ile ilgili şu ifadelere yer verdi:

“Bu konunun benle hiç alakası yok. Bu konular geçtiğinde hemen Şenol Hocayı aradım. Benle alakası olmadığını biliyordum ama kendisiyle konuştum ve bir de hocadan duymak istedim. Şenol Hoca gereken açıklamayı yapacaktır diye düşünüyorum. Çünkü buradan benim bir şey söylemem, benim için doğru olmaz. Şenol Hoca böyle bir şey söylemiş ve devamında da inşallah Şenol Hoca kim olduğunu söyler. Bu açıklamayı şunun için yapıyorum ki; kamuoyu bilmelidir. Bu konunun benle hiçbir alakası yoktur. Gereken açıklamayı Şenol Hoca yapacaktır.”