SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Podolski için Galatasaray’a teklif geldi

Alman ekibi, Galatasaray’da yeniden doğan Lukas Podolski için 4.2 milyon Euro’luk bir teklif sundu. Yönetim golcü oyuncunun satılmayacağını kesin bir dille ifade etti.

Güncellenme: 08:02, 11/11/2015
Podolski için Galatasaray’a teklif geldi

Galatasaray’ın bu sezon başında kadrosuna kattığı Lukas Podolski, kısa sürede ilk 11'in değişmezi oldu. 30 yaşındaki forvet en kötü oynadığı maçlarda bile skoru değiştiriyor. Sadece meşhur sol ayağıyla değil, sağ ayakla ve kafayla da çok güzel goller atan Poldi taraftarı coşturuyor. Tecrübeli oyuncunun performansı, Almanya'da da dikkat çekti. Bundesliga'da zor günler geçiren Hoffenheim'ın, Galatasaray'ın kapısını çaldığı ve resmen teklif yaptığı öğrenildi. Hoffenheim tam 4.2 milyon Euro önerdi.

VAZGEÇMEDİLER

Ancak Almanlar hiç beklemedikleri sertlikte bir cevap aldılar. Yönetim önce Hamza Hamzaoğlu ile görüştü. Başarılı teknik adam bir dakika bile düşünmeden Podolski'nin satılmasına karşı olduğunu dile getirdi. Yönetimde bu görüşteydi. Hoffenheim'a kesin bir dille bu transferin gerçekleşmeyeceği iletildi. Fakat edinilen bilgilere göre mavi-beyazlılar hala Poldi'den vazgeçmedi. Ocak ayında Cimbom'a 5 milyon Euro'luk yeni bir teklif yapılacağı söyleniyor. Podolski bu sezon 16 maçta 7 gole imza attı.

AMKSPOR

Yayınlanma Tarihi:08:01,