SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaşlı futbolcuları pazar günü Bursaspor ile deplasmanda oynadıkları maça çok özel bir isim motive etti. Bu kişi ne başkan ne hoca ne de kaptandı… Kritik mücadele öncesi soyunma odasında motivasyon konuşmasını kulübe yıllarını vermiş bir çalışan yaptı.

Her zaman olduğu gibi öncelikle Şenol Güneş oyuncularıyla konuştu, taktikleri verdi. Ardından yine alışılagelmiş şekilde kaptan Tolga arkadaşlarına seslenmek için ayağa kalktı. Ancak bu defa maçın önemini kendisinin anlatmayacağını söyledi.

O EMEKÇİ KONUŞTU! ‘LİDER DÖNELİM'

Kulüp çalışanlarını daima baş tacı eden, galibiyet primlerinin bir bölümünü personele dağıtma görevini üzerine aldıktan sonra F.Bahçe derbisinin primlerini “Bu para sizlere analarınız ak sütü gibi helal olsun” diyerek dağıtan tecrübeli file bekçisinin ricası sonrası kulübün bir emekçisi sözü aldı ve şu sözlerle oyuncuları sahaya yolladı:

“Allah'a çok şükür bu sezon iyi gidiyoruz. Hepiniz ter döküyorsunuz, emek veriyorsunuz. Buraya lider geldik, lider dönelim. Tüm Beşiktaşlılar sizden galibiyet bekliyor. Buraya gelemediler ama dualarıyla sizin arkanızdalar. Alın bu maçı, sevindirin onları.”

Vatan