SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Marcel Siem ABD yerine Belek’te çalışacak

Alman golfçü Marcel Siem, daha önce ABD'de gerçekleştirdiği antrenmanlarını önümüzdeki yıldan itibaren Belek'te yapmak istediğini söyledi. 

Güncellenme: 15:13, 11/11/2015
Marcel Siem ABD yerine Belek’te çalışacak

Serik’e bağlı Belek turizm merkezinde 29 Ekim- 1 Kasım tarihleri arasında yapılan Turkish Airlines Open’da mücadele eden Marcel Siem, turnuvanın ardından Maxx Royal Belek Golf Resort’ta ailesiyle birlikte 1 hafta tatil yaptı. Tatili sırasında Montgomerie Maxx Royal Sahası’nda aydınlatılmış sahada akşam eşiyle birlikte golf oynayan Marcel Siem’e Montgomerie Maxx Royal Kulüp Müdürü Cahit Şahin de eşlik etti.

Sahayı ve aydınlatmasını çok beğendiğini söyleyen Marcel Siem, daha önce ABD’de gerçekleştirdiği antrenmanlarını önümüzdeki yıldan itibaren burada yapmak istediğini kaydetti.

Mettmann’da doğduğunu ve çocukluğunun Türklerle geçtiğini anlatan Marcel Siem, golf yaşamının da Türklerle kesiştiğini söyledi. Profesyonel oyuncu Cengiz Bölükbaşı ve diğer Türk arkadaşları sayesinde Türk kültürüne aşina olduğunu vurgulayan Marcel Siem, “Türklere sempati besledim. Hep Türk arkadaşlarım oldu ve onların evlerinde yemek yedim” dedi.